Jak zabudować i ukryć karnisz?

Jak zabudować i ukryć karnisz?

Jak zabudować karnisz? Takie pytanie zadaje sobie wielu inwestorów, którzy stają przed końcowym już dylematem wykończenia swojego pięknego wnętrza.

listwy do zabudowy karniszy, maskownica karnisza

Rozwiązaniem na tego typu problem są listwy do zabudowy karniszy, które firma Styro Styl wprowadziła do swojej oferty w roku 2017, ponieważ pojawiające się liczne zapytania zmobilizowały do stworzenia tego idealnego rozwiązania zakrycia brzydkich plastikowych karniszy.

Zabudowany karnisz nie szpeci swym plastikowym kształtem, żabki są również niewidoczne, co nadaje wnętrzon monumentalny i elegancki wygląd.

Listwy do zabudowy karniszy są lekkie i łatwe w montażu. Można do nich później doklejać ozdobne fasety podsufitowe, które łączą się z pozostałą częścią pomieszczenia i wykańczajc go w pełni i z najwyższą klasą.

maskownica karniszakarnisz w zabudowie

Ładnie zabudowany karnisz to kropka nad "i" podczas wykańczania swojego mieszkania. Zabudowy karniszy są zarówno w prostym nowoczesnym kształcie jak i w zdobonym gzymsem.

Gzymsy i listwy do zabudowy karniszy tworzą maskownicę karniszy ukrywając to czego nie chcemy pokazywać lub widzieć.

Jak ukryć karnisz? Należy wybrać odpowiednie dla siebie listwy do zabudowy karniszy sugerując się zarówno wielkością jak i kształtem dopasowując je do swojego wnętrza.

Montaż tych osłon karniszy nie przysparza specjlanych kłopotów, montuje się je za pomocą klejów montażowych typu fix all, do łączeń używa się szpachli.

listwa do zabudowy karnisza led

Listwy do zabudowy karniszy czy maskujące karnisze można zamontować jako listwy oświetleniowe led, dające poświatę na sufit.