Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

No product at this time

Własnoręczne wykończenie domu gzymsami styropianowymi

Własnoręczne wykończenie domu gzymsami styropianowymi

Własnoręczne wykończenie domu gzymsami styropianowymi


Dom lub mieszkanie to z dużą pewnością marzenie wielu ludzi w naszym kraju. Można śmiało powiedzieć że wybudowanie domu w dzisiejszych czasach wiąże się z bardzo dużymi kosztami, które przekraczają niekiedy nasze możliwości.

Najgorzej jest wybudować swoje mieszkanie pod większymi miejscowościami, ponieważ tam działki kosztują bardzo dużo pieniędzy. Gdy jednak zdecydujemy się na zbudowanie własnego domu musimy dobrze zaplanować jego wygląd.

Architekt bardzo chętnie zaprojektuje nam jakiś ciekawy projekt ale takie coś kosztuje sporo pieniędzy. Najlepszym rozwiązaniemjest skorzystanie z gotowego projektu których jest na prawdę bardzo dużo. Gdy zbudujemy już dom trzeba będzie go odpowiednio wykończyć.


Wykończyć można na wiele sposobów. Sztukateria jest jednym z nich. Jest to system dekoracji domu, który polega na wykorzystaniu licznym elementów takich jak profile fasadowe, gzymsy, listwy styropianowe. Jest to bardzo szybki i profesjonalny sposób, aby nadać nowego wyglądu dla naszej elewacji. Profile elewacyjne mogą być bez trudu dopasowane do każdego rodzaju wnętrza bądź elewacji.

Sztukateria to nie tylko listwy i gzymsy, ale również kolumny, pilastry i kornery. Stylizowane profile elewacyjne oraz gzymsy stanowią elegancki dodatek dekoracyjny. Największą zaletą sztukaterii jest jej duża trwałość, wytrzymałość na każde warunki atmosferyczne oraz łatwość zamontowania. Naprawa ewentualnych uszkodzeń, które się pojawią nie powinna sprawić problemu. Jest łatwa i nie trzeba zatrudniać fachowca.