Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Konsola z gipsu SSED14
  • Nowy
42,00 zł
Konsola z gipsu SSED13
  • Nowy
48,00 zł
Konsola z gipsu SSED11
  • Nowy
66,00 zł
Konsola z gipsu SSED10
  • Nowy
42,00 zł
Konsola z gipsu SSED09
  • Nowy
28,00 zł

Urządzanie domu za pomocą sztukaterii

Urządzanie domu za pomocą sztukaterii

Urządzanie domu za pomocą sztukaterii


Każdy z nas marzy o tym, żeby posiadać swoje miejsce zamieszkania lub dom. Najważniejsze jest jednak, by ładnie je urządzić, tak byśmy czuli się naprawdę jak w domu. Aby ułatwiało nam codzienne życie, ale również , było nadzwyczajnie w świecie ładne oraz odpowiadało naszym gustom jak i również oddawało charakter pomieszczeń, które będą w naszym domku.


Wnętrza możemy aranżować w dowolny sposób. Wszystko uzależnione jest tak naprawdę od naszych pomysłów , upodobań i gustów.
Pomysły bywają różne, począwszy od styli historycznych takich, które były stosowane w baroku, renesansie do czasów nowożytnych.

Ogromną popularność ostatnio cieszy się sztukateria. Ze sztukaterią wiąże się również sztukateria elewacyjna. Jednym z jej elementów są znane od tysięcy lat gzymsy. Jeżeli chodzi o gzymsy stosowane są różne typy tego elementu wykończeniowego.
Przykładami gzymsów są typy nowoczesne, pasowe, wieńczące,cokołowy, nadokienny. Oprócz gzymsów zamontować możemy bonie, które podkreślą nam charakter budynku.
Innym elementem mogą być bloki ozdobne lub też zworniki stosowane centralnie nad oknami.

Wśród pozostałych elementów związanych ze sztukaterią wyróżnić możemy takie artykuły dekoracyjne jak balustrady, parapety, obramowania okna, listwy styropianowe, bonie narożnikowe, zworniki, podparapetniki, wsporniki, listwy fasadowe, dekory styropianowe.


Sztukateria jest, zatem doskonalą szansą zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie niestandardowe dekoratorskie aranżacje wykonywane w szybki i profesjonalny sposób.