Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Konsola z gipsu SSED14
  • Nowy
42,00 zł
Konsola z gipsu SSED13
  • Nowy
48,00 zł
Konsola z gipsu SSED11
  • Nowy
66,00 zł
Konsola z gipsu SSED10
  • Nowy
42,00 zł
Konsola z gipsu SSED09
  • Nowy
28,00 zł

Sztukateria zwiększa wartość nieruchomości

Sztukateria zwiększa wartość nieruchomości

Sztukateria zwiększa wartość nieruchomości

Na rynku jest wiele nieruchomości, które są wystawione na sprzedaż. Jest z czego wybierać, przekrój cenowy również jest duży. A jeśli planujesz sprzedać swoje mieszkanie lub dom warto zastanowić się jak podnieść cenę.

Sposób jest prosty

Można wykorzystać tanią i prostą metodę jaką jest niewątpliwie sztukateria.
Sztukateria to nic innego jak system dekoracji domu, który polega na wykorzystaniu licznym elementów takich jakprofile fasadowe, gzymsy, listwy styropianowe. Ten element dekoracji sięga czasów starożytnych, baroku, rococo czy renesansu.

Prosty i szybki montaż, który nie powinien sprawić problemu. Nasza elewacja zyska zdecydowanie na wyglądzie co wpłynie również na podwyższenie ceny nieruchomości. Nie musimy ograniczać się tylko do retuszu elewacji wewnętrznej czy zewnętrznej. Możemy zając się również ozdobą innych elementów.

Takim przykładem może być zdobienie okien. Dekoracja okna to nie tylko sam karnisz i dołączone do niego kilka metrów tkaniny, ale również pomysł na zaaranżowanie przestrzeni wokół.

Sztukateria zatem proponuje wiele propozycji dekoratorskich. Bardzo duża ilość wzorów oraz faktur i form dostępnych na rynku stawia nie lada problem przy wyborze.
Kwestia gustów i upodobań każdego człowieka. A jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje. W starych wnętrzach możemy za pomocą opisywanej metody dekoracji wnętrz oraz zewnętrznych części budynku stworzyć nową przestrzeń, w której obecne będą nowoczesne standardy w architekturze.