Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
  • Nowy
55,00 zł
Klej do łączeń sztukaterii
  • Nowy
LAMELA ELEWACYJNA LAM01 25x295LAMELA ELEWACYJNA LAM01 25x295
  • Nowy
89,00 zł

Zdobienie okien

Zdobienie okien

Zdobienie okien

Okna to jeden z najważniejszych elementów naszego domu. Jak to mówią okno to nasz widok na świat. Podchodząc do tego niekiedy również źródło informacji lub plotek. Pełni wiele funkcji, nawet nie zdajemy do końca sobie z tego sprawy. Dostarcza nam także światła do mieszkania, a w lato możemy je otworzyć i zaczerpnąć świeżego powietrza. Jeżeli chodzi o samo zdobienie okien można wykorzystywać różne sposoby.

Jeżeli chodzi o wewnętrzną część budynku na pewno będą to tkaniny, które są doskonałym dodatkiem naszych wnętrz, a przede wszystkich pasują do ozdoby okien. Materiały takie nie są drogim wydatkiem, a efekt końcowy powinien zadowolić każdego. Zarówno mieszkańca jak i gości. Tkaniny są sposobem na przyozdobienie okien we wnętrzu, jednak warto również pomyśleć o zdobieniu okna po drugiej stronie ściany, czyli na zewnątrz budynku. Przy tym procesie warto wykorzystać sztukaterię. Na rynku mamy dostępne różne elementy sztukaterii, które pozwolą nam ozdobić okna w sposób jaki tylko sobie wymarzymy.

Elementy te pozwolą nam stworzyć elegancki wygląd naszych okien. Do najbardziej popularnych okien należą gzymsy. Elewacyjne elementy te są lekkie co za tym idzie są bardzo łatwe w montażu i można je stosować na każdym materiale izolacyjnym oraz tynku.

Gzymsy spełniają wszystkie wymagania związane z wszelkimi przedsięwzięciami inżynieryjnymi i budowlanymi. Dodatkowo można wykorzystać ozdobne listwy elewacyjne, listwy fasadowe, wsporniki, zworniki lub łuki. Podkreśli to charakter oraz zapewni oryginalny wygląd naszych okien tak ważnych przecież w życiu.