Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Konsola z gipsu SSED14
  • Nowy
42,00 zł
Konsola z gipsu SSED13
  • Nowy
48,00 zł
Konsola z gipsu SSED11
  • Nowy
66,00 zł
Konsola z gipsu SSED10
  • Nowy
42,00 zł
Konsola z gipsu SSED09
  • Nowy
28,00 zł

Gzymsy elewacyjne

Gzymsy elewacyjne

Gzymsy elewacyjne


Idealnym oraz tanim sposobem na to, aby nasza elewacja zaznała odświeżenia jest wykorzystanie techniki sztukaterii.
Sztukateria Elewacyjna jest to niezwykle prosty oraz stosunkowo tani sposób dekoracji naszego domu, który polega na wykorzystaniu licznych elementów takich jak na przykład gzyms.
Techniki aranżacji wnętrz tutaj opisywane dotyczą zarówno wnętrz jak i elewacji budynków. Elementy wykorzystywane przy zdobieniu nadają charakter oraz wzbogacają wygląd budynku.

Rodzaje gzymsów

Istnieją różne gzymsy. Można je wykorzystywać zarówno przy zdobieniu okien jak i drzwi. To jeśli chodzi o elewację, natomiast nie musimy ograniczać się tylko do zewnętrznych części budynku. Gzymsy z powodzeniem można wykorzystywać w środku budynku.

Elewacyjne elementy dekoracyjne są lekkie co za tym idzie są bardzo łatwe w montażu i można je stosować na każdym materiale izolacyjnym oraz tynku. Wykonywane mogą być ze styropianu lub ze styroduru, które nie zawierają domieszek freonu.

Jaka jest rola gzymsów?


Gzymsy spełniają wszystkie wymagania związane z wszelkimi przedsięwzięciami inżynieryjnymi i budowlanymi. Są również wytrzymałe przez cały okres eksploatacji konstrukcji. Co ważne, nie nalezą do materiałów toksycznych.

Jak wykończone są gzymsy na elewację?


Dodatkowo każdy gzyms jest pokrywany specjalnym tynkiem, który ma za zadanie chronić je przez zmiennymi warunkami atmosferycznymi.
Tynk ten charakteryzuje się całkowitą odpornością na pękania. Bez wahania można go malować wszystkimi rodzajami farb oraz dostępnymi na rynku lakierami.
Ten prosty sposób będzie na pewno cieszył nasze oko wzbudzając zazdrość wśród sąsiadów.